Vyhľadavanie filmov a hudby

 

Sťahovanie filmov - sťahujte filmy zadarmo

Sťahuj filmy - Megapload.com

 

sťahuj filmy
Filmy sťahuj zadarmo. Je viacej podobný rapidsharu akurát, že Vás neobmedzuje stiahnutými súbormi, ale rýchlosťou. Jeden súbor môže byť veľký až 250 MB, čo naopak u rapidsharu nehrozí. Postup pri sťahovani je takmer rovnaký: vložíte odkaz, počkáte, zavriete raklamu a kliknite sťahovať download ...


Sťahuj filmy - eDisk.cz

 

Je to český download server,ktorý poskytuje kvalitný hosting súborov a žiadne omedzenie akrem veľkosti súborov tu niesu. Filmy sťahuj zadarmo. Filmy môžete sťahovať vysokou rýchlosťou, ale zase nieje veľa ľudí, ktorý to na tento server nahrajú. Sťahovanie je úplne jednoduché. Filmy sťahuj zadarmo. Vložíte okaz počkajte cca 15s. kliknite na odkaz a sťaujte.


Sťahuj filmy - Rapidshare.de

 

sťahuj filmy
Rapidshare je pokladaný za najväčší server, ktorý umožňuje sieľanie dát. Filmy sťahuj zadarmo. Bežnému uživateľovi je dostupný free účet, ktorý má avšak veľa nevýhod. Môžete sťahovať len obmedzené množstvo dát za hodinu, pred sťahovaním musíte čakať a máte omedzenú rýchlosť sťahovania. Filmy sťahuj zadarmo. Sťahovanie je jednoduché, keď vložíte odkaz, ktorý vedie na rapidshare kliknete na free a potom počkajte až zmizne odpočítavanie a dáte Stard Download..


Upload Download servery

 

Sú to servery, na ktoré niekto nahrajete súbory, niekam umiestni odkaz a ľudia to stiahnu. Výhody sú, že to sťahujete piamo a nevýhoda je, že sú to veľké súbory - rozporciované na menšie. Filmy sťahuj zadarmo.Občas platíte za neobmedzený prístup a keď neplatíte je sťahovanie pomalé.


 

Recent Record

  • Online TV stanice
  • Sťahovanie filmov
  • Online sledovanie filmov
 
 
TOPlist