Vyhľadavanie filmov a hudby

 

Ako sťahovať - Ako na to ? Jednoduchšie už to nemôže ani len byť!


Ako sťahovať cez torrent?

 

torrent


Sťahovať cez torrent je vlastne veľmi jednoduché. Stačí, keď k tomu máte správne nastavený program. Potom už stačí, len aby ste daný torrent u nás vyhľadali a v programe otvorili, nastavili miesto kam chcete sťahované data uložiť a potom už len čakať na stiahnutie. Sťahovanie cez torrent nieje o nič zložitejšie, ako cez nejaký iný p2p program, naopak ešte dokonca jednoduchšie.


Čo to je torrent?Torrent je malý súbor (v rade niekoľko kilobajtov) s príponou .torrent, který obsahuje všetky potrebné informácie k stiahnutiu toho, pre čo bol torrent stvorený. To znamená že obsahuje názvy souborov, ich veľkosti, odiaľ sťahovať atd.

Sťahovanie cez torrent je výhodné hlavne u súborov, o které je momentálne veľký záujem. Platí, že čím viac ľudí daný súbor sťahuje, tím väčšia rychlosť pre všetkýchStiahnutie programu pre sťahovanie torrentov ..


Torrent - download klientov

 

Existuje veľké množstvo voľne dostupných programov schopných sťahovať dáta cez torrenty. Tu Vám dávam na výber z niekoľko nejpoužívanejších.

Stiahnutie programu


torrent sťahujuTorrent
Nejpoužívanejším torrent download klientom. Je veľmi obľúbený vďaka jeho jednoduchosti, spoľahlivosti a tiež veľkosti - chabých 600KB. Je dostupný v českej lokalizácii a má výborný český web včetne fóra - keby ste mali akýkoľvek problém. Pre začiatočníkov je to jasná voľba!

web: utorrent.cz [cz]
stiahnuť [cz]torrent sťahujAzureus
Ďalší veľmi populárny klient, napísaný v Jave. Má obrovské možnosti nastavenia a rozšírenia a pritom nemá nijak složité ovládanie. Tento program je open-source, teda má otevrený zdrojový kód. Je tak tiež v českej lokalizáci.

web: azureus.sourceforge.net [eng]
stiahnuť [cz]
torrent sťahujBitComet
Hojne používaný klient. Na niekterých trackeroch je zakázaný kvôli nešetrnému zachádzaniu s nimi. Je tak tiež v českej lokalizácii

web: bitcomet.com [eng]
stiahnuť [cz] 

Recent Record

  • Online TV stanice
  • Sťahovanie filmov
  • Online sledovanie filmov
 
 
TOPlist